Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Chýbajúce lampy pouličného osvetlenia Topoľová ul.

Vyriešený
Prijatý: 29.12.2021
Zodpovedaný: 13.01.2022
Autor: Jana Nociarová
Zodpovedal: Starosta obce

Podnet:

Dobrý deň prajem pán starosta,

chcela by som nahlásiť nefunkčné 2 stĺpy pouličného osvetlenia okolo ulice Topoľová. Keďže sa jedná o dve posledné osvetlenia na chodníku popri hlavnej ceste (od zastávky Imos smerom do Nového Kalinkova), je tento výpadok znateľný a aj vzhľadom na bezpečnosť odbočky na Topoľovú by som Vás chcela pekne poprosiť o opravu.
Ďakujem veľmi pekne
Jana Nociarová


Odpoveď:

Dobrý deň, 

Príčina nefunkčnosti pouličného osvetlenie na Hlavnej a Topoľovej ulici, bola poruchovosť svetelnej jednotky na stĺpe, a na základe toho boli demontované. Keďže boli svetelné jednotky ešte v záruke, boli poslané na reklamáciu dodávateľovi. Dňa 30.12.2021 bolo osvetlenie opravené a uvedené opäť do prevádzky. 

Ďakujem za Váš podnet v prípade otázok sa prosím kedykoľvek ozvite želám pekný deň.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil.