Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Na Astrovej uplne chyba dopravna znacka IP28a

Vyriešený
Prijatý: 16.12.2021
Zodpovedaný: 29.12.2021
Autor: Anonym
Zodpovedal: Starosta obce

Podnet:

Pri vjazde na ul. Astrova, hned na krizovatke, chyba dopravna znacka IP28a - Obytna zona. Prosim o napravu.


Odpoveď:

Dobrý deň,

Vieme o tejto dopravnej značke, ktorá bola zlomená a silno poškodená. Spôsobil to nezodpovedný vodič, ktorý s nákladným autom priviezol na stavbu stavebný materiál a ušiel od nehody. A ako to v našej spoločnosti býva „nikto sa nepriznal a ani nám ho nikto nepomohol identifikovať“. Keďže značka je silno poškodená a nedá sa opraviť, objednali sme novú. Montáž značky bude v najbližšej dobe vykonaná pracovníkmi OcÚ.

Ďakujem za Váš podnet v prípade otázok sa prosím kedykoľvek ozvite želám pekný deň.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil.