Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Spadnutá dopravná značka

Vyriešený
Prijatý: 20.07.2021
Zodpovedaný: 29.12.2021
Autor: Veronika Oravcová
Zodpovedal: Starosta obce
Spadnutá dopravná značka

Podnet:

Dobrý deň pán starosta,
na ulici Astrová je už niekoľko dní zhodená dopravná značka.
Popri estetickej stránke je to aj nebezpečné pre všetkých okoloidúcich. Chcela by som sa opýtať, kedy sa obec o to postará?
Prikladám aj fotku značky.

Ďakujem Oravcová


Odpoveď:

Dobrý deň,

Vyvrátenú dopravnú značku odstránime a po objednaní a dodaní nového stľpika, dopravnú značku nainštalujeme späť na miesto.

Ďakujem za Váš podnet v prípade otázok sa prosím kedykoľvek ozvite želám pekný deň.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.