Pozvánka na Kalinkovský hodový kotlík

Dátum: 22.09.2023
1 min. čítania
Pozvánka na Kalinkovský hodový kotlík

Pozývame všetkých, ktorí majú radi a vedia čo i len trošku variť obľúbený kotlíkový guláš, aby sa prihlásili do súťaže vo varení guláša, ktorá je súčasťou hodových osláv v sobotu 07.10.2023 o 08:00 hod. na Ulici Peknej v Kalinkove.

Súťažiaci si zakupujú všetky suroviny na prípravu guláša, prinesú si so sebou kotlík. Obec zabezpečí drevo, stany, sedacie sety a hodnotné vecné ceny, ktoré už čakajú na víťazov.

Družstvá môže vytvoriť ktokoľvek - rodina, susedia, priatelia, spoločenské organizácie, ulice, kolegovia z práce, na počte členov družstva nezáleží.

Prihlasovať sa môžete na obecnom úrade alebo na tel. čísle 02 / 45 989 206 kl. 101.

Termín sa blíži, prihláste sa radšej hneď, aby ste nezabudli!

súťaž guláš Veľkosť: 992.8 kB Formát: pdf Dátum: 22.9.2023