Informácia o platbe miestneho poplatku za komunálny odpad

Dátum: 08.01.2024
1 min. čítania
Informácia o platbe miestneho poplatku za komunálny odpad

Obecný úrad Kalinkovo informuje občanov že:

• Rozhodnutia o miestnom poplatku za komunálny odpad budú oddelením Dane a poplatky vystavované a doručované od 01.02.2024 do 15.03.2024. Z uvedeného dôvodu prosíme občanov o trpezlivosť a žiadame ich, aby zbytočne nechodili na obecný úrad pre rozhodnutia o miestnom poplatku.
  • Zároveň pripomíname, že vyplnenú Žiadosť o zníženie poplatku za odpad je potrebné doručiť na OcÚ, alebo na e-mail: danepoplatky@obeckalinkovo.sk do 31.01.2024. Na neskoršie podanie sa neprihliada. Tlačivá k žiadosti sú zverejnené na stránke obce (konkrétne tu), prípadne sú k dispozícii priamo na OcÚ.
  • Zmenu veľkosti požadovanej nádoby na odpad je potrebné nahlásiť na OcÚ, prípadne e-mail: danepoplatky@obeckalinkovo.sk do 31.01.2024. Na neskoršie podanie sa neprihliada.
  • Odvoz odpadu na „staré“ nálepky bude spoločnosť Marius Pedersen akceptovať do 31.03.2024.

Ďakujeme občanom za porozumenie.