Obec Kalinkovo
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

OZNAM

Usmernenie ako budú odbery prebiehať.

Vážení občania

Tu sú príslušné inštrukcie k priebehu testovania v našej obci Kalinkovo.

Dohliadať nad priebehom testovania a usmerňovať Vás budú príslušníci Policajného zboru SR a výsledky testu Vám odovzdá príslušník Armády SR.

1. Na vstupe do priestorov sa osoba dezinfikuje

2. Zaregistruje sa u administratívneho pracovníka preukázaním občianskeho preukazu (upozorňujeme bez vopred vyplneného formulára), kartičkou poistenca v prípade maloletých a po zaregistrovaní obdrží číslo.

3. Postúpi do vymedzenej časti - priestoru, kde sa vysmrká a vykašle do papierovej vreckovky, ktorú dostane pri registrácii. Vreckovku odhodí do pripravenej odpadovej nádoby.

4. Následne postúpi do vymedzenej časti odberového miesta , kde mu zdravotnícky personál odoberie vzorku z nosohltana.

5. Ďalej pokračuje podľa pokynov personálu a čaká na výsledok vo vymedzených priestoroch.

6. Po vyhodnotení testu bude osoba vyzvaná podľa prideleného čísla na prevzatie certifikátu, ktorý bude v zalepenej obálke. Certifikát odovzdáva príslušník Armády SR a bude obsahovať aj informácie ako ďalej postupovať v prípade pozitívneho testu.

Žiadame zúčastnených, aby na všetkých stanovištiach (vstup, odber vzorky, čakanie na výsledok testu ) dodržiavali prísne hygienických nariadenia t.j. dodržiavanie 2 metrových odstupov, dezinfekciu rúk a nosenie rúška.

Počas celého dňa bude zabezpečená pravidelná dezinfekcia používaných plôch.

Kedže sa testovanie a čakanie na výsledok (cca 20 minút) bude realizovať v exteriéri, odporúčame občanom, aby sa vzhľadom na počasie teplo obliekli.

Za Vašu trpezlivosť, dodržiavanie týchto postupov a opatrení Vám vopred ďakuje personál odberného miesta v Kalinkove.

V prípade zmien a doplnení ohľadom testovania občanov na COVID-19 Vás budeme včas informovať.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum