Obmedzenie služieb stavebného úradu

Dátum: 26.05.2022
Obmedzenie služieb stavebného úradu

Oznamujeme občanom, že z dôvodu stále neobsadenej pracovnej pozície „Referent stavebného úradu“, bude stavebný úrad v Kalinkove od 01. 06. 2022 fungovať v obmedzenom režime.

Prosíme všetky fyzické a právnické osoby, ktoré majú žiadosti a podania na stavebný úrad a znesú ešte odklad, aby ich podávali až 01. 08. 2022 Za pochopenie a trpezlivosť ďakujeme.

Čo znamená obmedzený režim:

• vzhľadom na aktuálnu situáciu sú zrušené pravidelné úradné hodiny stavebného úradu v Kalinkove
  • fyzické a právnické osoby sa môžu obracať so svojimi požiadavkami na Obecný úrad v Kalinkove prostredníctvom e-mailov alebo telefonicky
  • účastníci konaní pred stavebným úradom môžu osobne (v rámci úradných hodín obecného úradu), e-mailom alebo telefonicky (v rámci úradných hodín obecného úradu) požiadať o nazretie do spisu a dohodnúť si konkrétny termín nazretia do spisu