Podpis zmluvy o poskytnutí nenávratného finančného príspevku

Dátum: 21.01.2022
Podpis zmluvy o poskytnutí nenávratného finančného príspevku

S radosťou oznamujem všetkým rodičom, deťom, občanom a priateľom školy skvelú správu pre našu obec.

Dňa 18.01.2022 sme podpísali zmluvu o poskytnutí nenávratného finančného príspevku na „Adaptáciu, prestavbu, prístavbu a nadstavbu Základnej školy v Kalinkove“.

Zmluva je zverejnená v Centrálnom registri zmlúv - https://crz.gov.sk/zmluva/6156640/ a na webovej stránke obce Kalinkovo.

Podmienky a požiadavky, ktoré boli nastavené spôsobili časovú zložitosť celého procesu. Jednoducho by som povedal, že dvojročná námaha sa vyplatila a náš zámer sa splnil.

„Aj touto cestou sa chcem poďakovať v mene našej obce celému tímu BSK, ktorý nám počas celého procesu nezištne pomáhal“.

S výstavbou začíname v priebehu budúceho mesiaca (február) a dokončenie výstavby je plánované v júli 2023.

Jozef Konrád
starosta obce Kalinkovo