Blahoželanie všetkým ženám

Dátum: 08.03.2022
Počet videní: 2055
Blahoželanie všetkým ženám

Milé dámy, slečny, vážení občania,

8. marec je pre nás všetkých symbolom vzdania úcty Vám ženám a je potrebné, aby sme na tento sviatok nezabúdali. Naša obec má 1473 obyvateľov, z toho je 739 žien.

Veľmi rád by som sa Vám naše ženičky prihovoril pár slovami a vyjadril poďakovanie, ktoré si každá jedna z Vás zaslúži. Práve vám vďačíme za najväčší a najkrajší dar, ktorým je sám život. Hlboko sa skláňam pred Vašou obetavosťou, ochotou, láskavosťou, ale i humorom a dobrou náladou, ktorou okoreňujete chvíle nášho každodenného života.

Pri príležitosti tohto krásneho sviatku mi dovoľte, aby som Vám v mene všetkých mužov, ako aj v mene svojom, zaželal pevné zdravie, rodinnú pohodu, splnenie Vašich túžob, prianí a čo najviac spokojnosti v rodinách i v našej obci.

Jozef Konrád
starosta obce Kalinkovo