Zhodnotenie uzávery Vinohradníckej cesty (Opileckej) starostami okolitých obcí

Dátum: 29.10.2019
Autor: Starosta obce
Zhodnotenie uzávery Vinohradníckej cesty (Opileckej) starostami okolitých obcí

„Starostovia obcí Dunajská Lužná, Rovinka, Miloslavov, Kvetoslavov, Hviezdoslavov, Most pri Bratislave a Kalinkovo "

„Starostovia obcí Dunajská Lužná, Rovinka, Miloslavov, Kvetoslavov, Hviezdoslavov, Most pri Bratislave a Kalinkovo dnes na stretnutí, ktoré sami s konzorciom D4R7 a zástupcami Bratislavského samosprávneho kraja iniciovali, deklarovali jasný záujem o riešenie otázky avizovanej uzávery Vinohradníckej (“Opileckej”) ulice, pričom za mimoriadne dôležité starostovia označili vhodne túto nevyhnutnú uzáveru načasovať a rekonštrukčné práce na nej realizovať takým spôsobom, aby mohla byť k dispozícii čo najskôr. Skupina starostov vedená starostom obce Miloslavov svorne a dôrazne zhotoviteľa upozornila na hroziaci kolaps a urgentne poukázala na opatrenia, ktoré je nevyhnutné vykonať, s cieľom čo najviac minimalizovať negatívny dopad na obyvateľov a cestujúcich z predmetných obcí. Rokovania pokračujú o týždeň v pondelok 4.11..“