Vy len trieďte! My sa postaráme

Dátum: 06.05.2022
Vy len trieďte! My sa postaráme

Množstvo vytriedeného odpadu sa zvyšuje najmä vďaka obyvateľom, ktorí zodpovedne pristupujú k triedeniu. Aby sme ich záujem a prístup k triedeniu odpadu aj naďalej podporovali, pravidelne tvoríme vzdelávacie materiály a pokračujeme vo vzdelávaní a motivovaní obyvateľstva.

Radi by sme Vám dali do pozornosti krátke poučné videá - Čo kam patrí? Sú to krátke a hravé videá, v ktorých rozoberáme problematické druhy odpadov, pri ktorých občania často zaváhajú, do ktorého kontajnera alebo vreca ich vhodiť. Natočili sme ďalšie časti a venujeme sa v nich blistrom na lieky, kompozitom, kovovým obalom, ktoré nezálohujeme, ale aj kazetám a CD nosičom.