Dátum: 05.05.2022

V súlade s uznesením č. 5/2022 z 1. zasadnutia obecného zastupiteľstva v Kalinkove konané dňa 07.02.2022 vyhlasuje výberové konanie na funkciu konateľa obchodnej spoločnosti Obecný podnik Kalinkovo, s.r.o. so sídlom Hlavná 211, 90043 Kalinkovo IČO: 54 453 950.

Kvalifikačné a odborné predpoklady:
- úplné stredné odborné vzdelanie
- prax v oblasti manažérskeho riadenia min. 2 rokov
- znalosť z oblasti rozpočtov a znalosti v možnostiach a cenách stavebných prác a materiálov
- znalosti ekonomického riadenia, kontrola a vyhodnocovanie finančných výsledkov

Iné predpoklady na vykonávanie funkcie:
- samostatnosť, flexibilita
- manažérske, organizačné a komunikačné schopnosti
- vodičský preukaz skupiny „C“
- práca s počítačom ( Excel, Word, Internet, ... )

K písomnej prihláške do výberového konania je potrebné pripojiť:
- štruktúrovaný profesijný životopis
- čestné vyhlásenie o dĺžke praxe v odbore
- kópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- výpis registra trestov nie starší ako 3 mesiace
- písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Termín podania písomnej prihlášky do výberového konania s požadovanými dokladmi je do 25.05. do 14:00 hod. – rozhodujúci je dátum doručenia písomnej prihlášky, nie dátum podania na pošte. Prihlášky spolu so všetkými požadovanými dokladmi je nutné zaslať poštou alebo odovzdať osobne v podateľni Obecného úradu v Kalinkove

Písomnú prihlášku s požadovanými dokladmi do výberového konania zasielajte v zalepenej obálke s označením „Výberové konanie na funkciu konateľa obchodnej spoločnosti Obecný podnik Kalinkovo, s.r.o.“ na adresu:
Obecný úrad Kalinkovo
Hlavná 211, 900 43 Kalinkovo

Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo nevybrať žiadneho z uchádzačov, ak žiadny uchádzač nesplní podmienky stanovené v tomto oznámení o vyhlásení výberového konania alebo žiadny uchádzač nebude vyhovovať a má právo vyhlásiť nové výberové konanie.

Predpokladaný termín nástupu: na základe dohody.

VyberoveKonanie-konatel Veľkosť: 55.5 kB Formát: pdf Dátum: 5.5.2022