Verejné osvetlenie na Hlavnej od zrkadla

Vyriešený
Prijatý: 28.04.2022
Zodpovedaný: 03.05.2022
Autor: Ing. Jozef Horváth
Zodpovedal: Starosta obce

Podnet:

Jožko,
Prosím, nedá sa niečo robiť s tým verejným osvetlením,
od kedy ZSDIS vymenila stlp na rohu v križovatke pri zrkadle, VO nefunguje, resp. funguje jednu noc a tri nie.
Neviem to odfotiť, lebo je taká tma, že mi to ani foťák neberie. Štekal mi pes a ja som nevidel ani seba, nie to ešte psa. Je tu tma a ani Slovnaft na potvoru nesvieti. Keď tam niečo rozvoďáci dobabrali, tak nech to dojdu napraviť. Bolo by to logické, ale nechcem hľadať logiku, kde nemusí byť. Osvetľujem ulicu pred sebou z vlastného domu, ale to nejde stále. Ráno bol mikrovýpadok elektriky a dnes to nesvieti. Mne to hlási alarm, takže začínam hľadať súvislosti. Úplne to ale môže byť inak.
Pozdravujem, Jozef Horváth, v.r.

Odpoveď:

Dobrý deň,

V tomto prípade nejde o šetriace opatrenia :), ale o havarijnú poruchu podzemného vedenia verejného osvetlenia. Pracovník TS zisťuje príčinu poruchy a hľadá miesto poškodenia. Žiadame aj ostatných občanov o trpezlivosť verím, že porucha bude čo najskôr odstránená.

Ďakujem za Váš podnet v prípade otázok sa prosím kedykoľvek ozvite želám pekný deň.