Stravovanie pre dôchodcov

Dátum: 01.08.2019
Autor: Starosta obce
Stravovanie pre dôchodcov

OZNAM ohľadne stravovania pre dôchodcov

Oznamujeme dôchodcom, ktorí bývajú v obci Kalinkovo a majú uáujem od 2. septembra 2019 o stravovanie vo výdajni školskej kuchyne s jedálňou, ktorá je zriadená v kultúrnom dome v Kalinkove a spĺňajú podmienky podľa VZN 2/2018, si môžu podávať žiadosti na Obecnom úrade.

Podmienky sú zverejnené na obecnej stránke obce v oddelení  "Smernice a nariadenia" kde si môžete stiahnuť tlačivá na žiadosti, alebo si ich osobne vyzdvihnúť na obecnom úrade. Na podmienky a vybavovanie žiadostí sa môžete informovať na tel. čísle 02/45989107, alebo 02/45989106, alebo priamo na Obecnom úrade u pani Grňovej.