Informácia o rozkopávke v našej obci

Dátum: 10.05.2023
1 min. čítania
Informácia o rozkopávke v našej obci

Informujeme občanov o začiatku zvláštneho užívania pozemnej komunikácie (rozkopávka) v našej obci od 09.05.2023 do 22.12.2023 s konečnou úpravou do 31.01.2024.

Rozkopávka sa bude realizovať na uliciach: Nám. sv. Františka, Hlavná, Dunajská, Pri hrádzi, Okružná, Pri jazere, Rybárska, Školská, Slnečná, Krátka, Zelená, Metloviská, Záhradnícka, Cintorínska, Šamorínska, Poľná, Lúčna, Jarná, Veterná, Pekná, Kvetná, ul. Jána Buriana, Na pasienkoch, Hájová, Bazová, Topoľová, Gaštanová, Dubová, Lipová, Orechová, Agátová, Javorová, Jelšová, katastrálne územie Kalinkovo, okres Senec, kraj Bratislavský prekopaním zelene v rozsahu 6km, chodníkov v rozsahu 1 500m za účelom pretlaku a záfuku optického kábla v  k.ú. Kalinkovo.

Presný popis nájdete v prílohe.

1706-2023 Slovak Telekom Heizer optik prefuk káblov v obci Veľkosť: 68.5 kB Formát: doc Dátum: 10.5.2023
Obec Kalinkovo_PD_vykresy_overene Veľkosť: 9 MB Formát: pdf Dátum: 10.5.2023