Informácia o činnostiach v rafinérii v Bratislave

Dátum: 02.02.2023
Informácia o činnostiach v rafinérii v Bratislave

Počas februára neplánujeme v Rafinérii žiadne odstávky ani nábehy výrobných jednotiek, pri ktorých by sme očakávali negatívny vplyv na komfort života obyvateľov okolitých mestských častí.

Plánujeme štandardné odstávky výrobnej jednotky v petrochemickej časti rafinérie z dôvodu surovinovej bilancie a energetickej efektívnosti v dňoch 10. februára a 20. februára 2023.
Počas týchto dní očakávame nárazové zvýšenie hluku a spaľovanie na poľnom horáku.

Cieľom spoločnosti Slovnaft je skrátiť negatívne vplyvy činností znižujúcich pohodlie obyvateľov žijúcich v okolí rafinérie na nevyhnutné minimum.

Aktuálne informácie o tom, čo sa deje v rafinérii nájdete v aplikácii Sused Slovnaft. V prípade otázok je pre verejnosť 24 hodín denne pripravená infolinka na čísle 02/4055 8929.

Slovnaft_oznam_vplyvy_rafinerie_februar_2023 Veľkosť: 369.8 kB Formát: pdf Dátum: 2.2.2023