Prestavba kulturneho domu na skolku

Vyriešený
Prijatý: 12.07.2022
Zodpovedaný: 26.07.2022
Autor: Mirka Lehotska
Zodpovedal: Starosta obce

Podnet:

Dobry den,

Rada by som sa informovala v akom stave je aktualne prestavba kulturneho domu na skolku. Pocula som nejake informacie, ze triedy budu na poschodi a nie na prizemi kvoli nedostatku financii. Ako to, prosim vas, je? Ide vsetko podla casoveho a financneho planu? Triedy mali byt na prizemi kvoli bezpecnosti (schody, toalety su na prizemi…). Ako bolo vyriesene stravovanie pre skolakov? Budu chodit do kulturneho domu?

Dakujem,
Mirka Lehotska

Odpoveď:

Dobrý deň,

Vyjadrenia k otázkam, o ktoré sa zaujímate som publikoval na webovej stránke obce Kalinkovo. Tak ako som informoval občanov, rodičov Základnej školy, tak sú tam informácie aj pre občanov, rodičov Materskej školy.

Ďakujem za Váš podnet v prípade otázok sa prosím kedykoľvek ozvite želám pekný deň.