Obec Kalinkovo
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Vznikajuca nelegalna skladka na Levandulovej

Vznikajuca nelegalna skladka na Levandulovej
Zodpovedaný

Podnet:

Dobry den,
prosim o preverenie a zabranenie vznikajucej nelegalnej skladky na konci Levandulovej ulice pri dome 655/25.
Je tu nasypany zahradny odpad a pomedzi to aj drobny stavebny odpad, vidno kusy tehal, betonu, nejakej mriezky a stavebneho reziva.
Ostatne fotografie rad poslem na vyziadanie.

Odpoveď:

Dobrý deň

Sme to ale zvláštny národ, doma to nechcem tak šup s tím na verejné priestranstvo a viac ma to nepáli. Mrzí ma táto situácia a budem ju v čo najkratšom čase riešiť. Urobím kroky, aby sa v budúcnosti takéto skládky v našej obci nevytvárali.

 Ďakujem za Váš podnet v prípade otázok sa prosím kedykoľvek ozvite želám pekný deň.