Obec Kalinkovo
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Osvetlenie

Osvetlenie
Zodpovedaný

Podnet:

Ďakujem p. starosta za odpoved k nefungujúci svetlam na Okružnej a Dunajskej ulici. Tieto svetla však nefungujú už viac ako mesiac a ja nevidím žiaden progres, ani nikoho kto by sa snažil poruchu odstrániť. Skúste sa tu prejsť večer po 22:00 hodine. Necítim sa tu bezpečne a rovnako to cítia aj moji susedia z Okružnej ulici.
Kedy bude porucha odstránená??
S pozdravom Monika Petrova

Odpoveď:

Dobrý deň

Po nahlásení poruchy verejného osvetlenia je niekedy možné poruchu odstrániť okamžite. Sú však prípady, kedy montér musí prejsť od stožiaru k stožiaru niekoľko ulíc, kým poruchu lokalizuje a to ešte neznamená, že ju dokáže na mieste aj odstrániť, čo je aj skutočnosťou na ulici Dunajskej a Okružnej. Na koniec sme zistili, že príčinou poškodenia svietidiel je neštandardné správanie osoby, ktorá spôsobila poruchu na verejnom osvetlení a nenahlásila nám tu udalosť. Chcem Vás ubezpečiť, že každému podnetu od občana venujeme náležitú pozornosť no vo väčšine prípadov, kým sa dostanem k odpovedi na Váš podnet, tak záležitosť je už dávno vyriešená.

Ďakujem za Váš podnet v prípade otázok sa prosím kedykoľvek ozvite želám pekný deň.