Doručenie kuriérom už od €
Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

poškodený a rozbitý ekokontajner

Vyriešený
Prijatý: 25.01.2024
Zodpovedaný: 01.02.2024
Autor: Beatrica Beregiová
Zodpovedal: Starosta obce

Podnet:

Začiatok ulice Gaštanová


Odpoveď:

Dobrý deň

Spoločnosť, ktorá spravuje kontajnery na zber použitého oblečenia, obuvi a textílií, sme kontaktovali a požiadali o opravu, alebo výmenu poškodeného kontajnera.

Ďakujem za Váš podnet v prípade otázok sa prosím kedykoľvek ozvite želám pekný deň.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.