Doručenie kuriérom už od €
Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

nefunkne osvetlenie na Safranovej ulici

Vyriešený
Prijatý: 17.01.2024
Zodpovedaný: 01.02.2024
Autor: Oldo Navarcik
Zodpovedal: Starosta obce

Podnet:

Dobry vecer, uz pred dvoma-troma rokmi som hlasil nefunkce osvetlenie, odpoved bola ze je to v plane. Stale nesvietia. Mozete to prosim naplanovat na tento rok?


Odpoveď:

Dobrý deň,

Túto poruchu verejného osvetlenia máme zaznamenanú. Uvedená porucha bude odstránená pracovníkom TS v najbližšom možnom termíne.

Ďakujem za Váš podnet v prípade otázok sa prosím kedykoľvek ozvite želám pekný deň

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.