Doručenie kuriérom už od €
Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nefunkčné osvetlenie na Slnečnej ulici

Vyriešený
Prijatý: 04.11.2023
Zodpovedaný: 12.12.2023
Autor: Juraj
Zodpovedal: Starosta obce

Podnet:

Dobrý deň Pán Starosta.
Na Slnečnej ulici už dlhšiu dobu nefunguje osvetlenie.
Rieši sa už nejako tento problém?
Nakoľko je veľmi nepríjemné a nebezpečné chodiť večer po tmavej ulici kde sa navyše veľmi často vyskytujú aj túlavé psy.
Je na čase to riešiť.
Ďakujem.


Odpoveď:

Dobrý deň,

Poruchu verejného osvetlenia sme zaevidovali. Uvedená porucha bude odstránená pracovníkom TS v čo najkratšom čase.

Ďakujem za Váš podnet v prípade otázok sa prosím kedykoľvek ozvite želám pekný deň

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.