Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

osvetlenie ulice

Vyriešený
Prijatý: 29.12.2022
Zodpovedaný: 02.01.2023
Autor: Oldrich Navarcik
Zodpovedal: Starosta obce
osvetlenie ulice

Podnet:

Dobry vecer, pan starosta mozete prosim dat opravit aspon jedno poulicne osvetlenie v prechode medzi Novym Kalinkovom a Alejou Hrusov? (pri tych troch betonovych skruziach). Uz tam nesvietia tri lampy. Je to tam dost tmave a prechadza tadial denne mnozstvo ludi, co chcu ist na hradzu. S pozdravom.

Navarcik


Odpoveď:

Dobrý deň,

Túto poruchu verejného osvetlenia sme zaevidovali. Uvedená porucha bude odstránená pracovníkom TS v najbližšom možnom termíne.

Ďakujem za Váš podnet v prípade otázok sa prosím kedykoľvek ozvite želám pekný deň

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.