Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Hnijuca trava za hradzou

Vyriešený
Prijatý: 29.06.2020
Zodpovedaný: 29.12.2021
Autor: Anonym
Zodpovedal: Starosta obce
Hnijuca trava za hradzou

Podnet:

Vazeny pan starosta. Dovolujem si Vas poziadat o odstranenie kopy hnijucej travy za hradzou pri Kratkej ulici. Udajne ste Vy rozhodli o navezeni tejto smradlavej hninucej kopy, vraj aby ste zamedzili pohybu stvorkoliek pod hradzou. V dome mame neznesitelny smrad pochadzajuci z tejto skladky. Stazuju sa na to vsetci obyvatelia Kratkej ulice v pripade potreby zabezpecim ich vyjadrenie. Dakujem. Iveta Saranska


Odpoveď:

Dobrý deň

Máte pravdu, že som dal naviesť štiepku zo zberového dvora na spodnú časť hrádze. Bohužiaľ, niektorí návštevníci neďalekej motokrosovej dráhy si robia z tejto časti hrádze pretekársku dráhu. Nedbajú na to, že prechádzajú popri ihrisku kde sa pohybuje množstvo detí, ktoré ohrozujú svojím arogantným správaním. Chcem Vás však ubezpečiť, že je to len dočasné riešenie a štiepka bude odstránená ihneď ako bude umiestnená bezpečnostná závora ktorú sme dali vyrobiť aby sme zamedzili nežiaducemu prejazdu okolo hrádze.

Ďakujem za Váš podnet v prípade otázok sa prosím kedykoľvek ozvite želám pekný deň.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.