Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Osvetlenie na Dubovej ulici

Vyriešený
Prijatý: 10.03.2021
Zodpovedaný: 29.12.2021
Autor: Alena Jazudeková
Zodpovedal: Starosta obce

Podnet:

Dobrý deň,
pán starosta, obraciam sa na Vás so žiadosťou o zabezpečenie výmeny žiarovky na pouličnej lampe oproti domu č. 446.

Ďakujem. Príjemný deň
Jazudeková


Odpoveď:

Dobrý deň,

Poruchu verejného osvetlenia sme zaevidovali. Uvedená porucha bude odstránená pracovníkom TS v čo najkratšom čase.

Ďakujem za Váš podnet v prípade otázok sa prosím kedykoľvek ozvite želám pekný deň.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil.