Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Časté otázky

 1. Pri produktoch sú niekedy aj obrázky s iným erbom ako ten náš, aký produkt teda dostanem? 
  Dostanete samozrejme produkt s erbom vašej obce alebo mesta. Obrázky s erbom iných obcí sú len ilustračné, aby ste vedeli ako vyzerá reálny, už vyrobený produkt. 
 2. Môžem sa spoľahnúť že produkty sú kvalitné? 
  Áno môžete, aby neexistovali žiadne pochybnosti o kvalite a pôvode produktov, poverili sme výrobou najväčšiu Slovenskú spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou darčekových predmetov, spoločnosť FaxCopy. 
 3. Ako rýchlo mi viete produkty dodať? 
  Produkty Vám budú doručené maximálne do 10 dní, zrejme aj oveľa skôr. Dodacia doba produktu je trošku dlhšia preto, že sa Vám produkt vždy vyrába na mieru podľa zadania. 
 4. Ak mám otázky hľadom produktov, kde sa môžem obrátiť? 
  Zavolajte nám na číslo 0911 333 550 alebo napíšte na mail eshop@moderneobce.sk, radi Vám odpovieme. 
 5. Ako môžem produkty uhradiť? 
  Platbou kartou online, platbou internet bankingom, platbou prevodom na účet. Platba dobierkou nie je dočasne k dispozícii z dôvodu pandémie koronavírusu. 
 6. Ako mi bude produkt doručený? 
  Počas pandémie koronavírusu budeme doručovať výhradne kuriérom DPD do vlastných rúk. Po skončení pandémie znova sprístupníme aj Slovenskú poštu. 
 7. Sú platby na stránke bezpečné? 
  Určite áno, platobnú bránu pre nás prevádzkuje spoločnosť Besteron. Celý objednávací proces projektu Moderné Obce prešiel dôkladným overením zo strany Besteronu, teda nemôže byť pochybnosť o jeho bezpečnosti. 
 8. Viete mi dodať aj neštadarné veľkosti produktov, napr 3XL? 
  Štandardne ich v ponuke nemáme, ale napíšte nám a po dohode s dodávateľom to pravdepoodbne bude možné. 
 9. Je možné produkt vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní? 
  V tomto prípade nie, produkty sú Vám vždy vyrobené na mieru (veľkosťou, farbou, motívom atď...) a teda ich podľa §7 ods. 6 písm. a) až l) zákona č. 102/2014. Z.z. nie je možné vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní. 
 10. Je možné produkty reklamovať? 
  Samozrejme áno, ak je produkt poškodený alebo inak nezodpovedá objednávke, bude Vám obratom vymenený za nový. Reklamačný formulár obdržíte spolu s objednávkou.