Oznam o inventarizácii a pasportizácii všetkých zberných nádob

Dátum: 03.01.2022
Autor: EWORKS.sk
Oznam o inventarizácii a pasportizácii všetkých zberných nádob

Oznamuje občanom, že na základe pripravovaných zmien v odpadovom hospodárstve pre účely zavedenia presnejšej evidencie odpadov, bude obec vykonávať „inventarizáciu a pasportizáciu“ všetkých zberných nádob v správe spoločnosti Marius Pedersen a.s.

Zamestnanci obecného úradu budú v dňoch od 03.01.2022 do 09.01.2022 navštevovať jednotlivé domácnosti a to v čase od 10:00 do 12:00 hod. a od 13:00 do 16:00 hod. Z uvedených dôvodov žiadame občanov, aby boli ochotní byť súčinný a sprístupnili tak pracovníkom obecného úradu fyzickú kontrolu všetkých zberných nádob v domácnostiach.

Za porozumenie a spoluprácu Vám ďakujeme.