Diagnostika zdravia

Pozvánka na Deň zdravia
19.02.2018
Autor: Lukáš Tencer

Pozývame vás na Deň zdravia na komplexnú analýzu zdravia prístrojom – špeciálnym analyzátorom, ktorý bol vyvinutý po mnohých rokoch výskumov NASA, lekármi a počítačovými odborníkmi.

Pristroj vyhodnotí 261 výsledkov. Všetky vnútorné orgány ako je srdce, pečeň, pľúca, pankreas, žlčník, obličky, hrubé a tenké črevo, ženské a mužské orgány, stav vitamínov a minerálov v tele, aminokyseliny, cukor, štítna žľaza, cievy, reuma, osteoporóza, stav kosti, imunitný systém. Analýza sa robí bez odberu krvi.

Neváhajte a prihláste seba aj svojich blízkych. Bežná cena je 20 €, teraz pre obec zdarma. Môžete predísť rôznym civilizačným ochoreniam. Analýza trvá 15 minút,  dostanete odbornú konzultáciu spolu s výsledkami. Prosím zavolajte si na telefónne číslo 0949 311 372, aby sme Vás mohli zapísať do poradovníka a nemusíte tak zbytočne dlho čakať.

Dátum konania : Štvrtok 22.02.2018

Čas                     : 14:00 hod.

Miesto                : OÚ Kalinkovo

Telefonický kontakt: 0949 311 372

Súbory na stiahnutie:
Diagnostika zdravia popis 1.51 MB 19.02.2018

Newsletter

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaní o dianí v obci.